pondělí 28. listopadu 2011

Zase jeden takový normální den

Dnešní den byl ňák podezřele v pohodě =D. Ponděli jsem očekávala mnohem horší, ale naštěstí se to dalo. Včera jsem dělala muffiny, tentokrát bez polevy =D, protože by to dopadlo jako minule. Tyhle se mi povedli a ani jsem je neměla přičmoudlé dole =D, takže se musím pochválit. Dnešek, jak už jsem psala, byl v pohodě.

Asi měsíc zpátky jsem v jednom článku z časopisu ELLE narazila na jednu stránku na webu. Jmenuje se http://www.beautifulpeople.com/en-CZ. Když jsem jí poprvé uviděla, tak jsem se tomu jenom zasmála, ale tak řekla jsem si, že se tam zkusim zaregistrovat. Nenazvala bych tyto stránky přímo jako seznamku, ale je to něco na ten způsob. Tato stránka je jen pro, jak už vyplívá z názvu stránek, krásné lidi. Ano, když jsem o tom poprvé četla, taky jsem se smála =D. Takže nejdřív se zaregistrujete a potom čekáte 48 hodin, kdy ostatní členové rozhodují o tom, jestli se tam dostanete nebo ne. Během těchto 48 hodin tam máte tabulku, která vám ukazuje kolik máte kladných hlasů. Po této době a také ještě po schválení ostatními členy se stanete také členem. Může se ale i stát, že budete mít víc záporných hlasů, a pak se tam prostě nedostanete. Já jsem se tam teda dostala =D a můžu říct, že někteří jedinci opačného pohlaví, jsou vážně krásní. Narazíte tam vážně i na krasavce. Potom už záleží jenom na vás.


A na konec jeden můj obíbený citát: Nikdy se nezapomeň usmívat, vždyť nikdy nevíš, kdo se do tvého úsměvu může zamilovat!6 komentářů:

 1. u mě pondělí taky celkem dobré
  to by mě zajímalo jestli by mě vzali! :):)
  ten citát se mi taky líbí, nějakou dobu jsem ho neslyšela ani nečetla

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za podporu)) moc ti to sluší♥

  OdpovědětVymazat
 3. u mna bol pondelok tiez v pohode :) a gratulujem k muffinom! ;)
  celkom vtipna stranka, dost pochybujem o tom ze by som sa tam ja mohla dostat a preto to radsej ani nejdem skusat :D ale tebe gratulujem k tomu ze si sa tam dostala, na tej fotke co je v clanku ti to pristane :)

  OdpovědětVymazat
 4. určitě někde v obchodě, ale v jakém? to zatím nevím:)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...