neděle 11. prosince 2011

Beauty kalendář - prosinec

Suchá pleť!
Pleť je v neustálém napětí díky střídání studeného zimního a suchého vytopeného vzduchu v místnostech. Proti tomu pomáhají přípravky s výtažky s aloe vera, které pleť obličeje krásně zklidní a hydratují.
Vánoce =)
Na pohodové prožití vánočních svátků budeš potřebovat spoustu energie. Tip - pokud se chystáš sama vyrobit advetní věnec, tak ho pokap několika kapkami éterického olejíčku. Kardamon, pomeranč nebo skořice tě uvolní a dodají ti potřebnou enegrii, kterou potřebuješ na shánění dárků =).
Oříšky pro Popelku
Mandle a vlašské ořechy jsou dobré i pro krásu. Zkus peeling pro hladkou pokožku: smíchej 3 lžíce nastrouhaných mandlí s mandlovým olejem a lehce je jím masíruj pokožku! Abys měla jemné a lesklé vlasy, nanes na ně na 1 hodinu olej z vlašských ořechů a pak ho smyj.
Po mejdanu
Energii po mejdanu ti dodá snídaně bohatá na bílkoviny. Tvaroh nebo jogurt s müsli zvýší produkci dopaminu, zažene únavu a mizernou náladu.
Vůně jen pro tebe!
Vyrob si sama tělové mléko stejné vůně jako je tvůj parfém: lehce stříkni svou vůni do neparfémovaného tělového mléka a hotovo =).

1 komentář:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...