středa 7. března 2012

Beauty kalendář - březen

Získej opálenou tvář
O zdravou barvu se ti postará samoopalovací krém. Před jeho nanesením si ale udělej peeling, aby se ti na obličeji neudělaly barevné mapy.

Energická bomba!
Ovocné dny ti pomůžou nastartovat po zimě ospalý a unavený krevní oběh! Jednou týdně nejez nic jiného než 1,5 kg jablek, hrušek, kiwi nebo grapefruitů! Dostaneš tak do těla potřebné vitamíny a látky, které tě nabijou. =)

Znič přebytečné tuky!
Je nejvyšší čas dostat se před plavkovým obdobím zpět do formy. Vyraž na kolečkové brusle (30 min). Rychlé jízdy zníčí až 450 kcal za 30 minut a krásně formuje zadek a nohy.

Jarní únava?
Toho se snadno zbavíš díky zinku. Nejvíc ho najdeš v rybách, sýru camembert nebo krůtích prsou. Zařaď ho na jaře do svého jídelníčku a po zbytek roku máš vyhráno. Pij fit drinky z borůvkové šťávy nebo rybízu a ráno začni sprchováním střídavě teplou a studenou vodou.

Domácí recept
Trápí tě po zimě suchá kůže ne loktech, kolenou nebo na patách? Pomůže ti obyčejná kuchyňská sůl. Jak na to? Smíchej mořskou sůl s trochou mléka a postižená místa tři touto směsí. Suchou a zrohovatělou kůži si tak krásně a jemně obrousíš.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...