neděle 30. června 2013

3 týdny

Dnes jsou tomu 3 týdny, co se Lukášek narodil. Právě teď tu tak nějak ležím v posteli a prcek na mě spí a hezky si odfukuje =D. Musím říct, že se mi absolutně všechno otočilo a 180°. Ne, že bych něčeho litovala nebo tak, to ne, ale občas mě zamrzí, že teď už nemůžu co dřív. Ono, když nějakou dobu strávíte někde, kde kolem vás pořád někdo je a něco se děje a najednou musíte sedět ve věčně prázdném bytě, kde se občas někdo mihne a s prckem, se kterým si toho moc ještě nepopovídáte, tak si prostě občas pobrečíte a ono to na nějakou dobu přejde a tedy upřímně jsem vděčná za každou návštěvu nebo když se s někým můžu sejít či jít k babče, ale jak jsem řekla, tak tímhle teď nechci říct, že bych něco chtěla vrátit zpátky nebo že něčeho lituji.

Jinak prďola krásně roste. Máme už o 4 cm víc a je skoro o 1 kilo těžší. No jo, bude z něho cvalík s tím jak se furt cpe =D. A na závěr pá fotek.

11 komentářů:

 1. na tej poslednej fotke ste aký krásny :))

  OdpovědětVymazat
 2. krásné fotky, Lukášek je roztomilý a hrozně vám to sluší na té poslední fotce :) a uvidíš, že bude líp, chápu jak to myslíš a že ti je asi smutno, když zrovna Lukášek spinká, ale počkej až bude větší, to si s ním užiješ :)

  OdpovědětVymazat
 3. jé :) a ty bydlíš u rodičů? nebo ne? že jak si psala, že jsi furt sama....promiň snad to není citlivé téma...jinak na fotkách je hrozně ňůůůůůůůníííí, prostě roztomilé miminko :) ať se má dál k světu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nn, nebydlím u rodičů, ale s otcem Lukáška.

   Vymazat
 4. Izzi, moc Vám to sluší... Teď si s tebou moc povídat nebude, ale pak později budeš ráda že bude spinkat až začne mluvit..:) uvidíš bude to pohodě..:)

  OdpovědětVymazat
 5. Věřím, že se Ti změnil život ale ono se to časem srovná a zvykneš si, zpátky už to vrátit nejde, ale věřím že prcek Ti dělá a bude dělat samou radost :)! Škoda, že nejsi blíž, hned bych Tě šla navštívit aby Ti bylo veseleji :D !..Mimčo je úžasné a ty jsi překrásná, na fotce Ti to hrozně sluší :)!

  OdpovědětVymazat
 6. ta posledna fotka je nadherna :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tééééda to je fešák :)) A ta poslední fotka je dokonalá :) Strašně ti to na ní sluší s Lukáškem :))

  OdpovědětVymazat
 8. Oba dva jste úžasní, přeji hodně síly do budoucna .. a hlavně zdraví! :))

  OdpovědětVymazat
 9. už jsem se těšila na další článek :) až prcek začne mluvit, tak si budeš mít s kým povídat pořád :) Jinak obě vám to moc sluší! :)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...